Göran Brunius oljemålningen

107734

BRUNIUS, Göran (född 1911): Kustbild med pir, monogramsignerad GB, olja på pannå, 45x62 cm, målning a tergo

Konst, Måleri

Göran Brunius oljemålningen

Budhistorik (14 bud)
71135
850
71102
71133
71102
750
71121
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.