Philip von Schantz färglitografi

107733

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Lökar, signerad v Schantz -82, 170/190, färglitografi, signerad v Schantz 77, 37x44 cm

Budhistorik (13 bud)
71294
69006
71293
69006
850
68788

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.