Spegel

107723

SPEGEL, 1900-talets första hälft, förgylld, skuren dekor, 97x60 cm

Speglar

Spegel
Budhistorik (4 bud)

72156
450
72050
70343
68293

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.