Stolar

107722

STOLAR, 4+1 st., 1800-tal, ryggen med spjälknippen, udda sitsar

Skador och lagningar

Stolar

Budhistorik (29 bud)
72140
6 600
72089
6 400
72137
6 200
72089
4 800
71794
4 600

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.