Byrå sengustaviansk

107708

BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil 1800-tal, mahogny, 3 lådor, höjd 85, 44,5x96 cm

Skador, lagad skiva

Byrå sengustaviansk

Budhistorik (16 bud)
72171
4 400
72144
4 200
72096
72096
3 200
71795

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.