Bengt Fransson oljemålning

107704

FRANSSON, Bengt (född 1935): Café Paris, signerad, olja på duk, 35x26 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
72170
2 800
72169
2 600
72159
2 400
72154
69920

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.