Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

107702

GEGERFELDT, Wilhelm von (1844-1920): Kustmotiv, signerad W. v. Gegerfeldt, olja på duk, 61x80 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (23 bud)
72012
7 000
72028
6 800
72012
6 600
72026
6 400
72012
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.