Anders Fogelin oljemålning

107693

FOGELIN, Anders (född 1933): Turkiskt Café, signerad Anders Fogelin, olja på duk, 62x68 cm

Konst, Måleri

Anders Fogelin oljemålning

Budhistorik (9 bud)
70661
1 600
70054
70054
67345
67345
500

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.