Arthur Secunda oljemålning

107692

SECUNDA, Arthur (1927): "Moonglow", signerad Secunda, olja på duk, 61x45 cm

Konst, Måleri

Arthur Secunda oljemålning

Budhistorik (2 bud)

68607
68276

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.