Ester Kjerner olja

107691

KJERNER, Ester (1873-1952): Penséer, signerad E.Kjerner, olja på pannå, 27x20 cm

Rest av rambronsering på pannå nedre kant

Konst, Måleri

Ester Kjerner olja

Budhistorik (19 bud)
71238
6 800
71234
6 600
71228
6 400
71224
6 200
71193
6 000

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.