Severin Nilsson olja

107690

NILSON, Severin (1846-1918): Insjölandskap, signerad Severin Nilsson, olja på pannå 28x44 cm

Konst, Måleri

Severin Nilsson olja

Budhistorik (17 bud)
66159
5 400
70708
5 200
66159
5 000
70707
4 800
66159
4 600

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.