Bänk förgylld

107684

BÄNK, 1900-tal, förgylld, skuren dekor, längd ca 150 cm

Skador

Ändringar/tillägg
Längd ca 150 cm

Bänk förgylld

Budhistorik (37 bud)
71049
71013
3 800
71032
3 800
71013
3 600
70927
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.