Henry Miller akvarell

107683

MILLER, Henry (1891-1980): Figurkomposition, signerad Henry Miller 34/64, akvarell, 54x40,5 cm

Konst, Måleri

Henry Miller akvarell

Budhistorik (9 bud)
70467
69652
3 800
69398
3 200
69385
68583

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.