Olle Bonnier tuschteckning

107678

BONNIÉR, Olle (född 1925): Motiv från Cadaqués, signerad och daterad O Bonnier 1.6-57, tuschteckning, 23,5x32,5 cm

Skadat glas, påskrift på passepartou

Konst, Måleri

Olle Bonnier tuschteckning
Budhistorik (7 bud)
71170
750
65876
700
65876
550
63801
500
63801

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.