Gabriel Strandberg oljemålning

107673

STRANDBERG, Gabriel (1885-1966): Sankt Göran och draken, signerad och daterad Gabriel Strandberg 1958, olja duk, 395x151 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
69185
1 900
71134
1 800
69185
63704
63678
750

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.