Biblisk scen oljemålning

107670

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Biblisk scen, påskrift a tergo Charpentier 1881, olja på duk, 41x32 cm

Konst

Biblisk scen oljemålning

Budhistorik (24 bud)
71063
71061
1 900
71060
1 800
71058
1 700
71057
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.