Bordslampfot i brons

107665

BORDSLAMPFOT, brons, på stensockel, tre gracer, 1800/1900-tal, total höjd 37 cm

Sockel med skada och lagning

Belysning, Bordslampor

Bordslampfot i brons

Budhistorik (5 bud)
65996
3 200
65518
1 800
65516
1 600
65515
65490

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.