Urna Kåge

107658

URNA, med lock, signerad Kåge Gustavsberg 1928, höjd 27 cm

Locket med lagning

Ändringar/tillägg
Locket med lagning

Keramik/Porslin

Urna Kåge

Budhistorik (4 bud)

70038
68936
750
63458
63191

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.