Stekfat och tallrikar blåvita Kina

107650

STEKFAT, DJUPA TALLRIKAR, 5 st., porslin, Kina, stekfatets längd 32x25 cm

Skador, nagg

Orientaliskt, Porslin

Budhistorik (4 bud)

68247
69243
68247
700
67875

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.