Bordspendyl kandelabrar

107648

BORDSPENDYL, KANDELABAR, 1 par, för 5 ljus vardera, förgylld metall, bemålad keramik av figurscenser, höjd 43 cm

Skador, nyckel saknas, propp saknas

Klockor/Ur, Diverse

Bordspendyl kandelabrar

Budhistorik (8 bud)
70942
1 600
70926
70843
1 400
70774
1 300
65358

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.