Banketter gustaviansk stil

107637

BANKETTER, 1 par, gustavisnk stil, vitmålade med förgylld dekor

Skador, ben med spricka

Banketter gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
70904
3 200
70897
70897
2 800
70901
2 600
70897
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.