Spelbord sengustavianskt

107636

SPELBORD, 1800-tal, mahogny, höjd 77, 86x42 cm

Smärre ytskador

Spelbord sengustavianskt

Budhistorik (5 bud)
71002
1 700
70830
1 600
70238
64821
62773

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.