Bror Hjorth skulptur

107635

HJORTH , Bror (1894-1968): Sittande flicka med hund,
signerad och numrerad Bror Hjorth 19/85, konststen, höjd 26 cm

Nagg

Konst, Skulptur

Bror Hjorth skulptur

Budhistorik (7 bud)
70822
5 000
70821
4 600
70458
4 200
65907
3 200
64355

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.