Elena Wiikholm oljemålning

107619

WIIKHOLM, Elena, (Ryssland/Sverige, samtida): Sovande man, olja på duk, signerad och daterad 2007, olja på duk, 130x55 cm

Konst, Måleri

Elena Wiikholm oljemålning

Budhistorik (18 bud)
70293
70216
1 400
70182
1 300
69810
70177

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.