Motiv från Ville D´Avray oljemålning

107618

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Ville D´Avray, signerad Sam Fahlström, olja på duk, 72x100 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (16 bud)
70301
3 400
70318
3 200
70301
70315
2 800
70301
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.