Karta över Kattegatt

107615

KATTEGATT. LOUS, C. C. Et n˙t pas kaart over Kattegattet... 1776, graverad karta, ca 53,5x85 cm

Skador, lagningar, fläckar

Böcker/Kartor

Karta över Kattegatt
Budhistorik (7 bud)
71949
700
71948
600
71824
550
71559
500
70619

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.