Skåp

107611

SKÅP, 2-delat, 1800-talets första hälft, grönmålat med polykrom dekor av blommor, höjd 197, 113x55 cm, nyckel finns

Renoverat, kompletterat, senare bemålning, skador

Skåp

Budhistorik (5 bud)
69887
67268
66148
66147
950
65615

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.