Michael Buthe blandteknik

107587

BUTHE, Michael (1944-1994): Utan titel, signerad och daterad M Buthe 1985, blandteknik på papper, 32x24 cm

Konst, Måleri

Michael Buthe blandteknik
Budhistorik (2 bud)

75609
500
68163

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.