Johannes Olsson blandteknik

107583

OLSSON, Johannes (född 1945): "Bocciaspelaren", signerad och daterad Johannes O 1971, blandteknik på pannå, 88x60 cm

Konst, Måleri

Johannes Olsson blandteknik

Budhistorik (10 bud)
76343
76342
1 400
76335
1 300
76334
76305

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.