Ivar Nyberg oljemålning

107563

NYBERG, Ivar (1855-1925): Flicka i leksandsdräkt, signerad, olja på pannå, 28x22 cm

Konst, Måleri

Ivar Nyberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
70868
5 600
70869
5 400
70868
5 200
70863
5 000
70863
4 600

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.