Ikon Ryssland

107554

IKON, Ryssland, 1800-tal, Maria med Jesusbarndet, 22x18 cm

Skador, färegbortfall

Diverse, Konst, Måleri

Ikon Ryssland

Budhistorik (12 bud)
70188
850
62626
70187
62626
750
70186
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.