Erro blandteknik

107550

GUDMUNDSSON-ERRO, Gudmundur (Island, född 1932): Utan titel, signerad och daterad 58, blandteknik, 49x32 cm

Konst, Måleri

Erro blandteknik

Budhistorik (19 bud)
75545
3 600
75542
3 400
75541
3 200
73348
75540

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.