Konsolbord rokokostil

107546

KONSOLBORD, 1800-tal, rokokostil, bordsskiva med imitationsmåleri, förgylld, höjd 77, 67x38 cm

Benet med spricka

Konsolbord rokokostil

Budhistorik (14 bud)
69850
2 600
70022
2 600
69850
2 400
70020
69850

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.