Kvinnoporträtt oljemålning

107544

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Ussini 187?, olja på duk, 23x17 cm

Konst, Måleri

Kvinnoporträtt oljemålning

Budhistorik (19 bud)
70140
1 400
70131
1 300
70131
70139
70131

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.