Friberg Nylund skålar

107543

SKÅL, harpälsglasyr, Gustavsberg, signerad Friberg, Studiohanden, höjd 7 cm, SKÅL, Gunnar Nylund medföljer, längd 10 cm

En skål (Friberg) med litet nagg

Keramik/Porslin

Friberg Nylund skålar

Budhistorik (2 bud)

70127
65611

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.