John Ivar Berg oljemålning

107538

BERG, John Ivar (1916-2003); Motiv från Madeira, signerad, olja på duk, 54x72 cm

Konst, Måleri

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

70961
450
70214
69787
68272

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.