Nils G Stenqvist oljemålning

107534

STENQVIST, Nils (född 1934): Utan titel, signerad NGS, olja på duk, 73x61 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Nils G Stenqvist oljemålning

Budhistorik (8 bud)
72011
71998
71998
950
72009
900
71998
450

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.