Nils G Stenqvist oljemålning

107532

STENQVIST, Nils (född 1934): "Fragment", signerad NGS, 1989, olja på duk, 55x33 cm

Konst, Måleri

Nils G Stenqvist oljemålning

Budhistorik (28 bud)
70933
70930
2 800
70655
2 600
70675
2 400
70655
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.