Nils G Stenqvist oljemålning

107531

STENQVIST, Nils (född 1934): "Higgspartikeln", signerad NGS, olja på duk, 54x35 cm

Ytdefekt

Konst, Måleri

Nils G Stenqvist oljemålning

Budhistorik (6 bud)
70532
550
70224
500
69828
450
69823
69821

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.