Leger litografi

107530

LEGER, Ferdinand (Frankrike 1881-1955): Balettdansös, signerad F.Leger i trycket, numrerad i blyerts 55/180, 65x49 cm

Ändringar/tillägg
Signerad F.Legér i trycket

Leger litografi

Budhistorik (15 bud)
69569
67336
69555
67336
69554
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.