Lennart Rodhe tusch

107525

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad och daterad 81, tusch, bladstorlek 35x28 cm

Konst, Måleri

Lennart Rodhe tusch
Budhistorik (9 bud)
69157
850
65179
69154
65179
750
69153
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.