Axel Sjöberg akvarell

107516

SJÖBERG, Axel (1866-1950): Sandhamn, signerad Axel Sjöberg Sandhamn, akvarell, 52,5x42,5 cm

Glas saknas

Konst, Måleri

Axel Sjöberg akvarell

Budhistorik (3 bud)

65536
65534
2 600
61853

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.