Ola Billgren litografi

107514

BILLGREN, Ola (1940-2001): Kvinna vid fönster, signerad Ola Billgren 71, 2/325, litografi, 44x39 cm

Ola Billgren litografi

Budhistorik (7 bud)
72789
600
75046
550
72789
500
74592
450
72789

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.