Konrad Simonsson oljemålning

107513

SIMONSSON, Konrad (1843-1911): Motiv från Tullingesjön Stockholm, signerad och daterad Konrad Simonsson Tullinge 1898, olja på duk, 50x80 cm

Lagning, krackeleringar

Konst, Måleri, Stockholmiana

Konrad Simonsson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
69820
69819
64589
63189
63113

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.