Karel Appel litografi

107505

APPEL, Karel, (1921-2006): Figure, 1967, signerad och numrerad Appel 9/99, litografi, ca 6x55,5 cm

Fläckar på passepartouten

Karel Appel litografi

Budhistorik (6 bud)
65252
69131
65252
1 900
68642
1 800
65252
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.