Einar Jolin blandteknik

107497

JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben med svamp, signerad Einar Jolin, blandteknik akvarell-gouache, 42,5x59,5 cm

Smärre reva

Konst, Måleri

Einar Jolin blandteknik

Budhistorik (7 bud)
69769
68082
66917
750
66916
700
65880
650

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.