Ivar Morsing oljemålning

107496

MORSING, Ivar (född 1919): "Kvinnofigur", signerad I. Morsing -60, olja på duk, 65x80 cm

Konst, Måleri

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (19 bud)
68054
67899
1 900
63928
1 800
63053
1 700
63927
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.