KG Nilsson serigrafi

107495

NILSSON, KG (född 1942): Geometrisk komposition, signerad och daterad 1983, 8/100, serigrafi, 47x79 cm

Smärre repor

KG Nilsson serigrafi
Budhistorik (3 bud)

69133
750
66553
550
62848
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.