Olle Carlström oljemålning

107493

CARLSTRÖM, Olle (1920-2007): Utan titel, signerad och daterad OC -61, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Måleri

Olle Carlström oljemålning

Budhistorik (13 bud)
69168
900
69163
850
69162
69159
750
69156
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.