Peter Dahl litografi

107491

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, 41/210, färglitografi, 58x86 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (8 bud)
70062
67298
66161
1 400
64893
64408

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.